phone +48 509 675 906
email biuro@kancelaria-gdynia.com

RADCA PRAWNY GDYNIAIstnieje sentencja, której aktualność z biegiem lat nie słabnie. Jej treść brzmi: Nieznajomość prawa szkodzi. Niewiedza na temat obowiązujących przepisów prawnych może być niezwykle bolesna. Fachowa i kompleksowa opieka radcy prawnego staje się w wielu przypadkach niezbędna.
Kancelaria z Gdyni to miejsce, gdzie pracuje cały zespół profesjonalnych radców prawnych gotowych, aby pomóc Ci rozwiązać wszelkie wątpliwości.

Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa, czy organizacje publiczne. Wszyscy radcy prawni starają się tak kierować sprawami, aby uzyskać dla Ciebie jak najwięcej korzyści, jednocześnie działając w ramach przepisów prawnych.

Wszyscy radcy prawni, których zatrudniamy w naszej kancelarii prawnej posiadają ogromną wiedzę, którą skutecznie wdrażają w swojej pracy. Dbamy o to, aby każdy radca prawny stale się rozwijał, co jest niezwykle ważne w obliczu ciągłych zmian. Całość dopełnia nasze doświadczenie, które pomaga nam ostrożnie podchodzić do każdej sprawy. Możemy dać naszym klientom gwarancję, że nasi radcy prawni z kancelarii w Gdyni wyegzekwują najkorzystniejsze warunki wobec innych podmiotów czy przed urzędem.

Wszyscy radcy prawni, którzy tworzą naszą kancelarię w Gdyni przygotują dla Państwa merytoryczną radę.
Główne zadania radcy prawnego to:  • Udzielanie fachowych porad prawnych
  • Reprezentowanie jednostki przed różnego rodzaju organami i podmiotami
  • Sporządzanie pism procesowych i opinii prawnych


Naszą siedzibą jest Gdynia, gdzie każdy bez problemu dotrze. Zapraszamy na konsultacje.


KONTAKT
Możesz nas odnaleźć w Gdyni - zapraszamy!

icon 1 ul. Kilińskiego 5/4A, 81-386 Gdynia

icon 2 +48 509 675 906

icon 3

icon
Ten, który zgadza się na ja­kieś pra­wo, nie boi się sądu przyw­ra­cające­go go do porządku, w który wie­rzy. Ale naj­większą ka­tuszą dla człowieka jest być sądzo­nym bez prawa.